تشکل دانشجویی امید

نام کاربری :     کلمه عبور :
عضویت| فراموشی رمز عبور؟

 

ثبت نام اردوی نمایشگاه کتاب تهران آغاز شد

 

 

 

 

 

زمان اردو : به شرط تکمیل ظرفیت( از بازه 15 ام الی 21 ام)

" ویژه خواهران

 

هزینه اردو به هیچ وجه قابل برگشت نمی باشد.

 

 

 

برای ثبت نام در اردو نمایشگاه کتاب از طریق لینک زیر اقدام به واریز وجه نموده سپس اقدام به تکمیل اطلاعات نمایید.

 

 

 

http://basijparand.ir/wp-content/uploads/sabt.png

» مربوط به دسته : خبرها, واحد علمی ؛فرهنگی, تورهای دانشجویی
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 28 فروردین 1396 / بازدید : 777

 

تدوین سند جامع طرح "منزلت دانشجو"

 و طرح پشتیبان توسط تشکل دانشجویی امید

» مربوط به دسته : خبرها, واحد علمی ؛فرهنگی
نویسنده : taromi / نظرات : 0 / تاریخ : 15 مهر 1394 / بازدید : 1181

دبیر تشکل امید بمناسبت پیروزی هسته ای ایران پیام تبریکی صادر کرد:

 


موفقیت هسته ای ایران درمذاکرات نفس گیرهسته ای با قدرت های بزرگ جهانی را به رهبرمعظم انقلاب اسلامی،آیت اله هاشمی رفسنجانی ریس مجمع تشخیص مصلحت نظام ،رئیس جمهورمحترم ومحبوب،ملت گرانقدر و عموم دانشجویان عزیزتبریک عرض می نماییم
شاد و سربلند باشید
محمد صادقی دبیرتشکل دانشجویی امیدزنجان

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 25 تیر 1394 / بازدید : 1161

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با انتقاد از کسانی که فکر می‌کنند قدرت باعث دوام حکومت‌هاست، گفت: این افکار عمومی است که صاحب اصلی تمام حکومت‌ها در همه‌ی جوامع است و تبلور جدی افکار عمومی، رأی و نظر جوانان است.

 

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور، فضای باز و آزاد دانشجویی را با همه‌ی مشاجرات غیرپرخاشگرانه، مفید دانست و گفت: ذهن دانشجویان مثل آیینه است و با ورودی‌ها و فضاهای که می‌بیند، شکل می‌گیرد.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان را مدیران و مسؤولان آینده کشور دانست و گفت: باید از شرایط حال برای مطالعه، تحقیق، پژوهش و به طور کلی ارتقا سطح علم و دانش تا مرحله‌ای که مجامع بین‌المللی بپذیرند، استفاده کنیدو خود را برای مسؤولیت‌های سخت اجتماعی و سیاسی آماده سازید.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با بیان اینکه دنیا به سمت آزادی و آزادمنشی پیش می‌رود و افکار‌ انسان‌ها به خاطر پیشرفت سریع و در دسترس بودن ابزارهای اطلاع‌رسانی وسیع و گسترده، باز است، اظهار داشت: در این شرایط نمی‌توان جلوی افکار را گرفت، چرا که مردم هر لحظه و در هر شرایط مکانی و جغرافیایی با ساده‌ترین وسایل ارتباطی مثل تلفن همراه در جریان آخرین تحولات و اتفاقات پیرامون خود و دنیا قرار می‌گیرند.

ایشان با اشاره به اصل مهم «الْانْسانُ حَریصٌ عَلى‏ ما مُنعَ »، حریص شدن افراد را نتیجه جلوگیری آنان از دستیابی به اطلاعات روز دانست و افزود: انسان همواره نسبت به چیزی که از آن منع می‌شود، حرص می‌ورزد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دوره‌ی دانشجویی را دوره تحقیق و پژوهش خواند و با تأکید بر اهمیت ارتقا سطح کیفی دانش در جوانان گفت: باید دانش خود را تا جایی بالا ببرید که جهان به شما احترام بگذارد .

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به دیدار دیروز دانشجویان با مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر موضوع ناسازگاری آرمان خواهی با محافظه کاری و اینکه آرمان‌خواهی با واقع بینی سازکار است، گفت: در واقع کسی که آرمانی دارد، اگر ببیند شرایط با آرمان‌هایش می‌سازد کمک می‌کند و اگر مخالفت ببیند، به مبارزه می‌پردازد.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، اهمیت این سخن رهبری را هم‌پایه حق‌الناس بودن رأی مردم در انتخابات توصیف کرد و گفت: باید مراکز علمی و دانشگاهی و رسانه‌ای کشور بر روی این فراز از سخنان ایشان تحقیق و تدبّر بیشتری نموده و آن را برای جامعه تبیین کنند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تأکید مجدد بر نقش و حضور مردم در مبارزه، پیروزی، تثبیت و تداوم انقلاب گفت: وقتی مردم با اراده جمعی تصمیم به حضور در خیابان‌ها گرفتند، آنقدر استقامت ورزیدند تا رژیم طاغوت را سرنگون کردند و قفل زندان‌ها را شکستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه اگر تصمیمات جامعه‌ را صادقانه به مردم واگذار کنیم، مردم خوب انتخاب می‌کنند، گفت: قاطبه‌ی مردم که از خانواده‌های شما جوانان و دانشجویان تشکیل می‌شوند، آگاه شده‌اند و جوانان باسواد و آگاه در خانواده‌ها و فامیل مؤثرند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با انتقاد از کسانی که فکر می‌کنند قدرت باعث دوام حکومت‌هاست، گفت: این افکار عمومی است که صاحب اصلی تمام حکومت‌ها در همه‌ی جوامع است و تبلور جدی افکار عمومی، رأی و نظر جوانان است.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به اهمیت و جایگاه انسان در کارگاه آفرینش، سوره والعصر و قسم خداوندی در آغاز سوره را بسیار قابل تأمل و توجه خواند و گفت: خداوند به عصر و زمان قسم می‌خورد و صحبت از خسارتی می‌کند که انسان دچار آن است، اما در ادامه «الا الذین آمنوا و عملوا الصالحات» آن را استثناء می‌کند.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان مصادیقی از رذیلت‌های اخلاقی که باعث سقوط انسان می‌شود، حدیث معروف «ان الحیاه عقیده و جهاد» را تابلوی همه‌ی انسان‌های آزاده دانست و گفت: هرگونه تلاش در راه عقاید صبر و اجر جهاد را دارد و وقتی به «تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر» می‌رسیم باید به این نکته توجه کنیم که همه‌ی تلاش‌ها باید برای حق و رسیدن به حقیقت باشد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان انواع صبر که متوجه انسان‌ها در زندگی می‌شود، گفت: گاهی انسان سخنی بر حق در ذهن دارد، اما می‌داند که اگر بگوید با توجه به شرایط جامعه مردم ضرر می‌کنند، پس صبر می‌کند. در مقابل اگر ببیند به نفع جامعه است باید حق را بگوید گرچه برای خودش باعث ضرر شود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به مطالبات تشکل‌های دانشجویی و بیان آنها از سوی دانشجویان حاضر در جلسه، گفت: با توجه به افکار مختلف و متنوع سیاسی، باید زمینه‌ی فعالیت همه‌ی تشکل‌ها در محدوده‌ی قانون فراهم باشد.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، اختلاف سلیقه را خوب و گاهی کارساز دانست، اما تنازع را نهی قرآنی خواند و گفت: دشمنی در برخورد با صاحبان اندیشه آن هم در قالب تشکل‌های دانشجویی شایسته نیست، چون فعالیت‌های امروز شما تمرین کار سیاسی در زمان تحصیل برای مدیریت آینده کشور است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر می‌خواهیم افکار دانشجویان خوب باشد، نباید محیط دانشگاه را آلوده به اختلافات خارج از اخلاقیات اسلامی و انسانی کنیم.

ایشان آیه « فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ » بسیار معنادار توصیف کرد و گفت: دانشجو باید به همه فرصت گفتن حرف‌هایش را بدهد و همه را بشنود، آنگاه بهترین‌ها را انتخاب کند.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به انتقاداتی که نسبت به بعضی از عملکردهای دبیرخانه تشکل‌های دانشجویی انجام ‌شد، گفت: مطمئن باشید با نظارتی که وظیفه هیأت مؤسس است، رسیدگی خواهیم کرد تا کسی از دانشگاه آزاد که متعلق به همه‌ی مردم است، استفاده شخصی و ابزاری نکند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خویش با تأکید بر 5 تا 6 میلیون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی به شرکت‌های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: برای تجاری‌ سازی اختراعات دانشجویان و دانشگاه‌ها باید برنامه‌ریزی کنیم تا آینده جامعه برای اجرای سیاست‌های چشم‌انداز که محور آن دانش است، فراهم شود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشریح شرایط کشور در زمان تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی به خصوص تعداد دانشجویان کشور به نقش دانشگاه آزاد در شکستن صف کنکور اشاره کرد و گفت: از مرحله‌ی کمی به مرحله کیفی رسیده‌ایم که باید آن را در سراسر کشور گسترش دهیم.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تأسیس پژوهشگاه آزاد اسلامی را از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: باید از حدود 7500 آزمایشگاه در سراسر کشور به عنوان یک شبکه‌ی سراسری استفاده کنیم.

 

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، مراکز رشد را یکی دیگر از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای میدان دادن به دانشجویان جوان در جهت تجاری‌سازی طرح‌ها و اختراعات دانست و گفت: با قراردادی که با بانک‌ها بسته شد، آنان نیز در خدمت تقویت روحیه دانش و صنعت قرار می‌گیرد.

ایشان با یادآوری نقش امام برای تأسیس و تقویت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امروز که این سرمایه در کشور به دست آمده است، مالک اصلی آن خداوند و ذی نفع آن بندگان خدا، مردم و شما دانشجویان جوان هستید که می‌خواهید علمتان را در اختیار آینده‌ی کشور بگذارید.

در آغاز این دیدار، دکتر علی قدمیاری مدیرکل تشکل‌های سیاسی اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی به بیان شرح مختصری از فعالیت‌های تشکل‌ها در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد پرداخت.

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : sadeghi / نظرات : 0 / تاریخ : 22 تیر 1394 / بازدید : 1370

 

 

رهبر معظم انقلاب در دیدار ۴ ساعته با دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید. خبرگزاری فارس: مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست/منظور برخی از اسلام رحمانی لیبرالیسم است/مسئولین، تشکلهای انقلابی را محدود نکنند/حرف بنده را از خود من بشنوید/ادعای افسردگی جوان ایرانی غرض ورزی است/غرب لیبرال در برابر جنایات سعودی سکوت کرد.

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 20 تیر 1394 / بازدید : 1291

تشکل امید زنجان برای مسابقه طناب کشی از برادران و خواهران علاقمند ثبت نام می کند.

 

علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به دفتر تشکل امید به آقای حسین نظریان و سرکار خانم زنجانی مراجعه نمایند.

 

شماره تماس: 7-02433421001  (داخلی 2221)

» مربوط به دسته : خبرها, واحد ورزشی
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 12 تیر 1394 / بازدید : 1273

برای خرید بلیط اکران فیلم  فروشنده + خالتور   به صورت آنلاین از لینک های زیر اقدام به پرداخت وجه ثبت نامی نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

 

"با شرکت در هر یک از این برنامه ها ، بیشتر هزینه های واریزی دانشجویان برای افراد نیازمند زلزله زده صرف خواهد شد"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید بلیط فیلم خالتور(سه شنبه 21 آذر ماه ساعت 10 صبح)


 

 

 

خرید بلیط فیلم فروشنده(سه شنبه 21 آذرماه ساعت 14 ظهر)

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق آیدی تلگرام زیر و یا تماس با شماره 09104798174 نسبت به دریافت پاسخ سوال خود اقدام نمایید.

 

sabtenamemosabege@

» مربوط به دسته : خبرها, واحد علمی ؛فرهنگی, مسابقات علمی،فرهنگی
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 12 آذر 1396 / بازدید : 281

دانشجوی گرامی سلام : ضمن خوش آمدگویی به تشکل دانشجویی امید برای عضویت در تشکل دانشجویی امید ضروریست روی عکس زیر کلیک کرده و اقدام به ثبت نام خود نمایید.

 

در صورت وجود هر گونه سوال یا پیشنهاد از قسمت تماس با ما اقدام به طرح آن فرمایید.

 

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 8 آذر 1396 / بازدید : 95

 

ثبت نام اردوی مشهد مقدس (ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان)

 

 

 

اردوی زیارتی سیاحتی مشهد مقدس (ویژه خواهران) به مدت شش روز به صورت رفت و برگشت با امکانات فول ( قطار درجه یک - هتل درجه یک - منوی انتخابی غذا - گشت های روزانه - موج های خروشان و...) در  هفته سوم مهر ماه برگزار خواهد شد. علاقه مندان برای نام نویسی می بایست مبلغ 3/100/000 ريال معادل سیصد و ده هزار تومان از طریق لینک زیر به صورت آنلاین پرداخت نموده و پس از واریز وجه اقدام به تکمیل اطلاعات نمایند.

 

- منوی انتخابی غذا

- صبحانه سلف سرویس

- گشت در بازار ها و اماکن دیدنی

- سرزمین موج های خروشان

- غذای نذری حرم

- مسابقه و قرعه کشی

- برنامه حرم شبانه

- پذیرایی میان وعده و میوه

 

همه و همه جز برنامه های این اردو می باشند.

 

 

لازم بذکر است در صورت انصراف 25 درصد از هزینه واریزی کسر خواهد شد.

 

 

 لطفا پس از واریز وجه  اقدام به ثبت اطلاعات خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

 

 

 

مهلت ثبت نام تا روز  یازدهم مهر ماه (سه شنبه ) تمدید شد.

» مربوط به دسته : خبرها, واحد علمی ؛فرهنگی, تورهای دانشجویی
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 20 شهریور 1396 / بازدید : 900

طی نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور روحانی؛

دفاع تمام قد تشکل های سیاسی دانشجویی دانشگاه آزاد از یادگار امام

 

دفاع تمام قد تشکل های سیاسی دانشجویی دانشگاه آزاد از یادگار امام

 

٣٦ تشکل سیاسی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کشور طی نامه ای سرگشاده به رییس جمهور روحانی دز خصوص اتفاقات اخیر در این دانشگاه، تغییرات مدیریت ها را غیرقانونی توصیف کرده و خواستار ورود رییس جمهور به این موضوع شده اند. 
به گزارش جماران، متن این نامه و اسامی تشکل های امضاکننده بدین شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران 
جناب آقای دکتر حسن روحانی 
با سلام و احترام 
همانگونه که مستحضر هستید مجموعه علمی، فرهنگی و سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با تلاشهای مرهون مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی فقید در زمان حیات به یکی از بزرگترین مجموعه های علمی کشور بدیل گردیده و همواره در پرورش دانشجویان و نخبگان کشوری نقش بسزایی را اعمال کرده است. 
از دستاوردهای این دانشگاه همین مقدار بس که امروز به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری در سطح بین المللی به ایفای نقش میپردازد و بسیاری از مسئولین کشوری و نخبگان جامعه مفتخر به تحصیل در آن بوده اند و تحقق این امر به هیچ وجه میسر نبوده مگر با حمایت های آیت الله هاشمی رفسنجانی و مدیران توانمندی چون دکتر میرزاده که زحمات زیادی را در به ثمر نشستن این درخت تنومند به انحام رسانیدند. 
دغدغه ای که امروز فعالین سیاسی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را بر آن داشته که بعد از مدتها سکوت و نجابت، نامه ای جهت تقدیم به حضورتان به رشته تحریر درآورند ، خیل تغییرات و انتصابات غیر قانونی یا ناهمسو در این دانشگاه است که بعد از ارتحال حضرت آیت الله هاشمی آغاز گردیده و گویا با این روند هدفی به جز استحاله دانشگاه از تفکر و سیره آن مرحوم فقید را دنبال نمیکند.افرادی که امروز شاهد انتصاب آنها در مدیریت های مهم و تاثیرگزار این دانشگاه که تاثیرگزاری فرهنگی فراوانی دارد هستیم و علیرغم انتظار در استقلال فکری و عقیدتی آنها جای بحث و نگرانی و بیم فراوان وجود دارد. 
جریانی امروز پا به عرصه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی نهاده که ضمن تشکیک در قانونی بودن مدیریتشان با اقداماتی دون از شان و منزلت مسئولین، با تکیه بر اقدامات غیر قانونی یا فراقانونی مشغول به تسویه حساب های سیاسی گشته اند و متاسفانه رویکردی را در عزل و نصب هایشان اتخاذ کرده اند که هیچ سنخیتی با رای و نظر مردم و دانشجویان در راستای حفظ اعتدال و اصلاح ندارد. عده ای امروز بدون در نظر گرفتن اهداف عالیه دانشگاه آزاد اسلامی که بنیان آن ریشه در انقلاب دارد با اغراض کاملا سیاسی و فارغ از هرگونه منطق علمی و یا شایسته سالاری دست به هرگونه اقدامی در سیستم مدیریتی این دانشگاه برده اند. 
تشکلهای دانشجویی سیاسی دانشگاه های آزاد اسلامی امروز ضمن اینکه سابقا دکتر اکبر ولایتی را شخصیتی اعتدالی و نزدیک به آیت الله هاشمی میداند بیم آن را دارند که عده ای افراطی با ورود به عرصه مدیریتی اداره کل تشکلهای اسلامی سیاسی انتصاباتی را به انجام برسانند که به هیچ عنوان همسو با مشی و منش حضرت آیت الله هاشمی و دوست داران آن بزرگوار که از فعالین زیر مجموعه آن اداره میباشند نباشد و این مهم خود نوعی دهن کجی و دست درازی به خواسته و نظر دانشجویان همیشه در صحنه این دانشگاه عظیم و تاثیر گزار میباشد. 
بدون شک دانشجویان بیدار و فعال در تشکلهای اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن حمایت تمام قد از یادگار فرهیخته حضرت امام(ره) آیت الله سید حسن خمینی مقابل هرگونه تغییرات غیرقانونی و یا ناهمسو با رای و نظر اکثریت دانشجویان سکوت نخواهند کرد و ضمن حمایت از مسئولینی که در دوران حیات آیت الله هاشمی رفسنجانی با تدبیر و تایید و تاکید ایشان زمامدار امور بوده اند و صلاحیت خود را در این راستا به اثبات رسانیده اند از حضور محترمتان تقاضامندیم با ورود به این مقوله تدابیری اتخاذ فرمایید که بیم های تشکلهای دانشجویی همیشه همراهتان به امیدی که وعده اش را داده اید تبدیل بگردد. 
انشاء الله 

انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه دانشگاه آزاد شیراز 
انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش دانشگاه آزاد مرودشت 
کانون اندیشه های آزاد دانشگاه آزاد مرودشت 
انجمن اسلامی دانشگاه آزاد پرند 
تشکل اسلامی سیاسی اندیشه برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا 
انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه آزاد مراغه 
تشکل سیاسی زاگرس دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان 
تشکل محبان اهل بیت (ع) دانشگاه آزاد شوشتر 
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل واحد ایلام 
تشکل ازاد اندیشان واحد ایلام 
جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران 
انجمن اسلامی دانشجویان متحد دانشگاه آزاد اسلامی کازرون 
انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج 
تشکل انصارالزهرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول 
تشکل اسلامی سیاسی اندیشه سازان نوراباد ممسنی 
تشکل اسلامی سیاسی امید دانشگاه آزاد اسلامی زنجان 
انجمن اسلامی روزنه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین دشت 
تشکل دانشجویی جمعیت اسلامی دانشجویان واحد لارستان 
انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرکرد 
سازمان مستقل ازاد اندیشان دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرکرد 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرکرد 
‎ انجمن اسلامی دانشجویان واحد زاهدان 
‎مجمع اسلامی دانشجویان واحد زاهدان 
‎انجمن اسلامی دانشجویان واحد چابهار 
‎انجمن اسلامی دانشجویان واحد نیکشهر 
‎جامعه اسلامی دانشجویان واحد سراوان 
تشکل سیاسی اسلامی فردای روشن واحد بروجن 
انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه 
انجمن اسلامی سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی واحد محمودآباد 
تشکل رهروان ولایت دانشگاه ازاد واحد کهنوج 
تشکل محبان اهل بیت واحد شوشتر 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد واحد کرمان 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد اراک 
انجمن اسلامی دانشجویان نو اندیش دانشگاه آزاد گرگان 
انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک 
انجمن اصلاح طلب امید ایران دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 10 خرداد 1396 / بازدید : 154
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدیتمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به تشکل دانشجویی امید می باشد و هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است ...
طراحی و بهینه سازی : ثامن تم - علیرضاحقیقت